سه شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۳۰
Skip Navigation Linksانتشارات فاطمی > آرشیو اخبار > متن خبر

کتاب «سفر جادویی» منتشر شد.

در «سفر جادويي» داستان دختري بیان می‌شود كه جنگل و رودخانه را پشت سر مي‌گذارد، پرواز مي‌كند و دوست پيدا مي‌كند. داستان بدون هيچ كلامي و به كمك تصاوير روايت مي‌شود. روایت دختري تنها که با مدادي جادويي، دري مخفي در اتاقش مي‌كشد و پا در دنيايي شگفت‌انگيز و ماجراجويانه مي‌گذارد تا از تنهايي و زندگي عادي و روزمره‌اش فرار كند. مداد قرمز رنگ، محدوديت‌هاي دختر را برمي‌دارد و براي او قايق، بالون و حتي قاليچه پرنده مي‌كشد تا دخترك بتواند آزادانه پرواز كند و خيالش را پروبال دهد.

در ابتداي داستان، اتاق دخترك خاكستري و ملال‌آور است اما به‌محض اينكه جادوي خيال پا به زندگي دخترك می‌گذارد، دنيايش رنگ می‌گیرد، جنگل سرسبز، فانوس‌هاي روشن و پرنور، قايق قرمز، آسمان آبي شفاف، برج و قلعه اسرارآميز و آبراهه‌هاي مرموز و حتي پرنده بنفشي كه در قفس زنداني است.

«سفر جادويي» عنوان کتابی تصویری است با نویسندگی و تصویرگری آرون بکر که کتاب طوطی کپی رایت آن را خریداری کرده است.  اين كتاب خيال‌پردازانه را براي كودكان بالاي 6 سال مناسب  است و آرون بکِِر، با استفاده از رنگ‌های درخشان، کودکی معمولی را به سفری استثنایی با ماجراهای هیجان‌انگیز می‌برد. 

گروه بندی کتاب ها